Доставка посвідчення водія за кордон стала можливою

До сьогоднішнього дня українці могли замовити посвідчення водія в чотири європейські країни, а саме в Польщу, Чехію, Німеччину, Італію. Відсьогодні додається ще вісім країн.

6969_thumbnail-tw-20231101120058-3362.jpg (.05 Kb)

Як повідомив заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий, це Угорщина, Молдова, Словаччина, Румунія, Іспанія, Литва, Латвія та Естонія.

Замовлення посвідчення водія за кордон доступне в Кабінеті водія. Цією опцією можуть скористатись ті кермувальники, які хочуть обміняти своє посвідчення отримане вперше на 2 роки, загубили чи пошкодили, або змінили персональні дані.

Як скористатись послугою
Для замовлення міжнародної доставки необхідно увійти в Кабінет водія. Після авторизації виконати такі дії:
вказати причину обміну посвідчення;
обрати міжнародну доставку;
ввести адресу отримання замовлення;
сплатити за послугу.

Заявка обробляється в сервісному центрі МВС, після виготовлення посвідчення водія, готовий документ ДП «Інфотех» передає Укрпошті. А поштовий оператор відправляє за кордон на вказану адресу. Термін міжнародної доставки — близько 15 днів.
Орієнтовна вартість посвідчення водія — 311 грн за бланк та адмінпослугу. Логістичні витрати поштовим перевізником за кордон складатимуть 960 грн.

Головний сервісний центр МВС запустив міжнародну доставку посвідчення водія 16 жовтня цього року.
«Послуга надається через Кабінет водія, і з початку її запуску нею вже скористалися більше 2000 осіб», — зазначив Богдан Драп’ятий. Найбільше з них у Польщу — 1 666, в Німеччину — 275, у Чехію — 72 та в Італію — 33.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *