Експерт прокоментував ідею відновити авіапольоти в Україні

Авіаційний експерт, менеджер авіаційного сектору Богдан Долінце аналізує, які умови необхідні для відновлення польотів українських та європейських авіаперевізників, а також про їхню ймовірну вартість.

4238_17015135_1681229772-5514.jpg (35.94 Kb)

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Еспресо».

«Якщо говорити про відновлення авіаперевезень, то маємо розуміти, що у разі відкриття зі сторони України повітряного простору, то першими полетіти зможуть саме українські авіаперевізники, адже їм найпростіше, найшвидше відновити операційну діяльність. Для того, щоб полетіли також європейські авіаперевізники, вони повинні докласти зусиль для того, щоб європейська агенція безпеки польотів зняла заборону на польоту до України», — пояснив експерт.

Щодо того, чи знайдуться компанії, які будуть страхувати польоти до України, Долінце відповів: «Ми бачимо, що цивільні літаки літають і в Алжирі, і в Ізраїлі та інших країнах, де існують ті чи інші військові ризики. В принципі, є певні відпрацьовані механізми страхування. З іншої сторони ми розуміємо, що там, де ризики — вартість такого страхування буде суттєво вищою і це безпосередньо буде у вартості авіаційного перевезення. Тобто ті квитки, які коштувати 100 доларів, сьогодні можуть коштувати у два рази дорожче. Тобто у світі такий механізм існує, інше питання скільки така страховка буде коштувати й чи є той пасажиропотік, який буде готовий літати за тією вартістю квитків».

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *