Дзвінки для біженців. Спрощений роумінг для України діятиме ще рік

Мобільні оператори продовжили пільговий роумінг у Європі (Фото:Jonas Leupe Unsplash)

Мобільні оператори продовжили пільговий роумінг у Європі (Фото:Jonas Leupe Unsplash)

Єврокомісія ще на 12 місяців продовжила дію спрощеного роумінгу для України.

Єврокомісія погодила продовження угоди з операторами про роумінг для українців ще на 12 місяців.

Відповідне рішення було ухвалено 9 липня, йдеться в повідомленні ЄК.

Михайло Федоров, віцепрем'єр — міністр цифрової трансформації (Фото:Handout via Reuters)

Мінцифри стане центральним держорганом у сфері телекомунікацій

Угоду між 22 європейськими та сімома українськими операторами було вперше підписано у квітні 2022 року. Договір передбачає взаємне зниження тарифів у роумінгу.

Також Єврокомісія закликала всіх операторів приєднатися до угоди. Оновлений список підписантів опубліковано за посиланням.

Також Єврокомісія готувалася до інтеграції України в зону роумінгу ЄС. У квітні 2023 року Комітет асоціації Україна-ЄС ухвалив пропозицію ЄК про приєднання України до правил ЄС про роумінг. Наступним кроком для України стане повна адаптація законодавства до законодавства ЄС, після чого Рада Європейського Союзу ухвалить остаточне рішення.

У квітні цього року Україна і Євросоюз завершили офіційні процедури внесення змін в Угоду про асоціацію, що відкривають шлях для фактичного приєднання України до роумінгової зони ЄС.

Источник

Один коментар

 1. Я із задоволенням поділюся з вами відгуком про ворожку Марію, яка допомогла моєму чоловікові подолати фінансову кризу і повернути свій бізнес на шлях успіху. Її інтуїція, мудрість і професіоналізм надали нам неймовірну підтримку у важкі часи.

  Коли мій чоловік зіткнувся із серйозними проблемами в бізнесі, ми були відчайдушними і не знали, куди звернутися. Саме тоді ми почули про Марію від кількох довірених друзів. Ми вирішили спробувати і проконсультуватися з нею, і це стало одним із найкращих рішень, які ми могли прийняти.

  Від самого початку Марія виявила щирий інтерес до нашої ситуації та прислухалася до наших занепокоєнь. Її здатність зрозуміти і побачити глибину проблеми була вражаючою. Вона провела детальний аналіз ситуації, використовуючи свої навички ворожіння, і дала нам цінні поради, які ми ніколи не забудемо.

  Марія запропонувала нам не тільки конкретні дії, які потрібно зробити, а й надихнула нас внутрішньою впевненістю та оптимізмом. Її слова були стимулом для нашої мужності та рішучості, щоб впоратися з усіма труднощами, які стояли перед нами.

  Через деякий час ми почали бачити результати наших дій. Наш бізнес почав поступово відновлюватися, і ми знову відчули впевненість у своїх силах. Марія справжня професіоналка, і її інтуїтивні підказки допомогли нам подолати всі труднощі на шляху до успіху.

  Крім того, я хотів би зазначити, що Марія надала нам не тільки допомогу у фінансових аспектах, а й психологічну підтримку. Її здатність проникнути в суть проблеми і нашого емоційного стану допомогла нам зберегти спокій і віру в себе.

  Загалом, я щиро рекомендую Марію як ворожку, яка не тільки допоможе вам вирішити поточні проблеми, а й надихне вас на подальший успіх. Її талант і досвід допомогли нам вийти з фінансової кризи і знову запалити вогонь підприємництва. Ми вдячні їй за її допомогу і з нетерпінням чекаємо можливості знову звернутися до неї в майбутньому.
  Телефон (вайбер) хорошої ворожки Марії +380976592407

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *