Меланія Трамп повідомила про смерть мами

Меланія Трамп повідомила про смерть матері

Фото: instagram.com/realdonaldtrump

Мати колишньої першої леді США Меланії Трамп Амалія Кнавс померла у віці 78 років. Новину про її смерть підтвердила сама Меланія у соцмережах.

– З глибоким сумом я повідомляю про смерть моєї улюбленої матері Амалії. Вона була сильною жінкою, яка завжди трималася витончено, тепло та з гідністю. Була повністю віддана своєму чоловікові, дочкам, онуку та зятю. Нам дуже її не вистачатиме, і ми продовжуватимемо шанувати і любити її спадщину, – опублікувала пост Меланія в соцмережі Х.

Перед смертю Амалія хворіла та перебувала у лікарні в Майамі. Її діагноз сім’я не називала. Як пише People, через це Меланія пропустила сімейні різдвяні свята.

– Меланія – чудова перша леді, така популярна, народ любить її – зараз вона перебуває у лікарні зі своєю матір’ю. Її мати, Амалія, дуже хвора, але ми сподіваємося, що вона видужає, – сказав на одному із заходів своєї компанії Трамп.

Меланія підтримувала дуже близькі стосунки з матір’ю та батьком, 79-річним Віктором Кнавсом. В останні роки подружжя жило в приватній резиденції Мар-а-Лаго, де також проживає колишня перша леді та колишній президент США. Пара родом із Югославії (зараз територія Словенії. – Авт.), де також народилася і майбутня перша леді. Амалія – працювала у сфері текстильної промисловості, а її чоловік Віктор Кнавс – колишній автодилер.

Мама Меланії Трамп Фото: Drew Angerer/Getty Images

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *