Керівництво Київської податкової змінять: назвали причину

В. о. начальника ГУ ДПС у Києві Марина Твердохлєб і начальник акцизного напряму Київської податкової Олександр Мороз будуть звільнені. Звільнення відбудеться через хабар інспектора акцизного відділу.

1174_unnamed.jpg (24.93 Kb)

Про це 8 січня на засіданні Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики не під запис заявив голова комітету Данило Гетманцев. Як стало відомо, він сказав, що згоден із позицією керівництва податкової щодо звільнення всієї керівної вертикалі у місті Києві через хабар інспектора акцизного відділу.

Ця практика у податковій працює вже 2 роки і, на думку Гетманцева, є єдиним правильним підходом. Ще 2 січня співробітники СБУ спільно з прокурорами Київської обласної прокуратури викрили та повідомили про підозру головному державному інспектору акцизного управління ГУ ДПС у Києві за фактом вимагання та отримання хабаря у 150 тисяч гривень. Ймовірно, йдеться про Сергія Гуменного, який вимагав з власника шістьох АЗС на території Києва і області сплачувати йому щомісяця 6 тисяч доларів США.

Логіка таких звільнень проста: якщо підлеглий бере хабарі, то керівник або нездатний організувати роботу так, щоб унеможливити корупцію, або закриває на це очі і є фактично співучасником. Через хабарі підлеглих вже звільнили керівників податкових органів у Тернопільській, Кіровоградській, Львівській, Житомирській та інших областях.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *