Які країни допомагають рф виготовляти озброєння

Попри санкції, західні країни продовжують постачати Росії продукцію, необхідну для її оборонної промисловості – зокрема, для виробництва танків. Серед таких країн – Італія, Німеччина США та ін.

4365_gerb_1.jpg (38.03 Kb)

Про це повідомляється у матеріалі The Insider. Йдеться, зокрема, про танки “Армата” та “Прорив”.

Італія

За даними авторів матеріалу, “Уралвагонзавод” виробляє для РФ танки Т-90М “Прорив”. При цьому:

на них встановлюють приціли “Сосна-У”, які виготовляються “Волгоградським оптико-механічним заводом” (ВОМЗ);
верстати цей завод отримує від фірми “Фінвал”;
ця фірма закуповує запчастини в італійської компанії MTSRL
Крім того, ВОМЗ отримує верстати від “Пуморі-північний захід” із Санкт-Петербурга. Компанія купила дробоструминну установку виробництва Norblast SRL з Болоньї. Також вона купує фрезерні верстати для обробки металу в міланської фірми Devco SRL.

Німеччина

Як зазначають аналітики, оборонні підприємства Росії співпрацюють із німецькою компанією WTO Werkzeug-Einrichtungen GmbH, яка постачає РФ токарні верстати. При цьому її клієнти – компанії “Уніматик”, “ТД СМС” та “ОТС-Технології” – передають верстати “Уралвагонзаводу” та “Заводу № 9”, який займається виробництвом стволів для танків “Армата”, а також Т-72, Т -90.

Крім того, фірма Oxapa GmbH з міста Єна в листопаді 2022 року поставила заготовки з оптично обробленого скла ТОВ “НПК “Макрооптика”. А Rudi Gebel GmbH & Co. Kg з Гельмбрехтса постачає частини для збирання силових напівпровідникових приладів “Протону”, який забезпечує оптоелектронікою військові підприємства РФ.

США

За даними авторів матеріалу, російські “НВК “Макрооптика”” та “ТПК “РЗМ” отримують від американської компанії Universal Photonics з Нью-Йорка оксид алюмінію та полірувальні порошки. Самі “НВК “Макрооптика” і “ТПК “РЗМ”‘ допомагають випускати приціли для танків.

Інші країни

Допомагають Росії виготовляти озброєння й компанії з інших країн. Зокрема:

Естонії.
Наприклад, Gold Solution OU та Leolart.com возять із Таллінна італійські товари для “Пуморі-північний захід”.

Південної Кореї.
Зокрема, компанія з Сеула Mabuchi Korea Corporation продає “НПК Макрооптика” верстати для шліфування лінз, полірувальний порошок та інші товари;

Японії.
АТ “Елеконд”, що займається виробництвом та розробкою електролітичних конденсаторів, співпрацює з японськими компаніями Japan Industrial Trading та Kaga Electronics. Щоправда, “Елеконд” перебуває лише під українськими санкціями, а тому японські компанії, згідно із законами, можуть з ним торгувати.

Сербії.
За даними аналітиків, фірма Grindex DOO, що займається виготовленням високоточних шліфувальних верстатів для шліфування циліндричних поверхонь, продає свою продукцію російському “Уніматику”, який допомагає виробляти гармати для танків.

Литви.
Baltic Machinery з Риги займалася постачанням “Уніматику” ущільнювальних кілець, муфт та інших товарів. Щоправда, зараз компанію ліквідовано.

Латвії.
Як зазначається у матеріалі, місцева UAB Elfanta передає “Уніматику” шайби та заглушки для токарних верстатів.

Австрії.
За даними аналітиків, місцева EMCO GmbH є одним із головних постачальників “Уніматика”.

Фінляндії.
Компанія Meconet OY займалася продажем мідної стрічки та частинами напівпровідникових приладів для АТ “ТД Протон-Електротекс”, яке працює з “Ростех”, “Алмаз-Антей” та “Тактичне ракетне озброєння”.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *