Готуємо чергові хороші новини щодо ППО – Зеленський

Готуємо чергові хороші новини щодо ППО – Зеленський

Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому звернені 14 січня повідомив, що готує чергові хороші новини щодо систем протиповітряної оборони для України. За його словами, перші два тижні цього року вже додали Україні сили й можливостей.

– Сьогодні у Швейцарії відбувається нова зустріч радників лідерів держав щодо Формули миру. Це вже четверта така зустріч, і надзвичайно важливо, що кожна збирає більше учасників. Зараз представлені більше 80-ти держав та міжнародних організацій, – сказав Президент.

За його словами, перші два тижні цього року вже додали Україні сили й можливостей.

– Є нові пакети підтримки для наших воїнів. Є дуже потрібні домовленості про спільне виробництво зброї та снарядів, особливо чутливе питання – дрони. Дронів буде більше. Готуємо чергові хороші новини щодо ППО. Пам’ятаємо про ракети, про РЕБ – засоби радіоелектронної боротьби – буде більше. І незмінно, місяць за місяцем нарощуємо наше, українське виробництво артилерії, – сказав Президент.

За словами Володимира Зеленського, Україна має достатній потенціал, щоб пройти цей важкий шлях війни. Головне – вірити у свої сили, вірити в Україну.

  • У Швейцарії почалася четверта зустріч радників з національної безпеки щодо української формули миру. Це четверта зустріч радників з нацбезпеки щодо української Формули миру. Серед учасників – 81 країна та міжнародна організація. Для порівняння, на попередній зустрічі, що відбувалась на Мальті, було 66.
  • Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак підписали угоду про гарантії безпеки.

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *