У що грають майбутні президенти, а у що невдахи? Про долю дитини розкажуть її переваги

Іграшка — це не просто забава, для дитини це зменшене зображення навколишнього світу. Граючи, дитина вчиться діяти, мислити та вибудовувати свої стосунки з іншими людьми. Тому іграшкові переваги дозволяють не тільки краще пізнати його характер, а й зазирнути у майбутнє, інформує Ukr.Media.

Конструктор

Діти, які іншим іграшкам надають перевагу конструктору, завзяті, посидючі і терплячі. Конструювання розвиває логічне мислення, вчить концентрувати увагу, привчає самостійності. Таких дітей більше цікавить предметна сторона справи, а не міжособистісні відносини.

Дитина, яка з насолодою зводить складні споруди з дитячого конструктора, зазвичай, пов'язує своє життя з системою знаків. Це майбутні математики, програмісти, системні адміністратори чи архітектори.

Солдатики

Солдатики — улюблене захоплення багатьох поколінь чоловіків. Ця гра сприяє розвитку повноцінної особистості, адже командування навіть іграшковою армією вимагає стратегії, ієрархії, виробляє інтерес до деталей і вчить дивитися на ситуацію збоку. Практика показує, що "генерали", що підросли, перемикаються на гру в шахи, де вдосконалюють свої навички.

Гру в солдатики люблять діти із задатками лідерів — важко сказати, ким вони стануть, але на "других ролях" залишаються рідко.

Машинки

Зазвичай у машинки грають діти, які хочуть бути схожими на дорослих сильних чоловіків. Вершиною мужності багато малюків вважають водіїв, які граючи управляються з "залізним звіром". Це гра не найвищого рівня — машинки не залишають простору для творчості, тому подібне проведення часу має суто маніпулятивний характер.

Діти, які надають перевагу машинкам, рідко досягають великих висот у житті. Якщо не хочете, щоб ваша дитина все життя "крутила бублик", постарайтеся переключити її на інші іграшки.

М'які іграшки

Дитяча, обставлена крокодилами, бегемотами, мавпами і кашалотами, показує, що у вас росте товариська, комунікабельна дитина. Відносини між людьми її цікавлять значно більше, ніж предмети та явища. Іграшки зазвичай "олюднюють" — їх годують, вчать, укладають спати. До того ж м'яка іграшка — ідеальний друг: добрий і чуйний, який завжди поводиться правильно.

М'які іграшки люблять майбутні гуманітарії — філологи, журналісти, працівники соціальної сфери.

Динозаври

Не лякайтеся — монстрами, що вимерли, зазвичай захоплюються молодші школярі, які дізналися про них на шкільних уроках або в музеях. Такі діти тямущі і допитливі, вони схоплюють все на льоту. Зазвичай, фігурками динозаврів справа не обмежується. Малята починають систематизувати отримані дані — дивитися фільми про динозаврів, читати про них книги і вирізати з журналів їх зображення.

Перед вами — майбутній дослідник. Швидше за все, сфера його інтересів — природничі науки (біологія, хімія, фізика).

Якщо хлопчик грає у ляльки. Епізодичне захоплення можна не брати до уваги. А ось наполегливий інтерес до іграшок протилежної статі справді насторожує. Зазвичай хлопчик грає в ляльки у двох випадках: коли росте в неповній сім'ї або якщо важко знаходить спільну мову з однолітками. Таку дитину не зайве показати психологу.

Протилежний випадок — дівчинка, яка із захопленням грає в машинки, — зустрічається рідше. Зазвичай це говорить про рвучкість, імпульсивність і надлишок енергії, яку не можна виплеснути в спокійних дівочих іграх.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *