Румуни знову заблокували рух вантажівок через ПП “Сірет”

На території Румунії 14 січня фермери знову заблокували рух вантажівок через пункт пропуску “Сірет”. Вчора відбувалося теж саме, але вже ввечері кордон було розблоковано.

9418_kordon-perekrittya-1024x534.jpg (47.73 Kb)

Близько 14:00 від представників прикордонної поліції Румунії отримано інформацію про поновлення блокування румунськими фермерами та аграріями руху вантажних транспортних засобів у напрямку пункту пропуску “Сірет”, що розташований навпроти українського пункту пропуску “Порубне”. Про це інформує пресслужба Держприкордонслужби.

“Оформлення всіх видів транспортних засобів, а також пішоходів на виїзд з України здійснюється встановленим порядком. Вчора подібне блокування руху на території Румунії тривало 6 годин”, – йдеться в заяві.

Нагадаємо, 13 січня румунські фермери почали блокувати пункт пропуску “Сірет”. Однак вже ввечері вони припинили блокувати рух.

Також триває блокування польсько-українського кордону. Станом на ранок 14 січня у чергах на в’їзд в Україну стоїть 1100 вантажівок.

Речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко зазначив, що досі заблоковано три пункти пропуску. Йдеться про “Ягодин”, “Рава-Руську” та “Краківець”. Найбільша черга на “Раві-Руській”.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *