Голова Київміськбуду Кушнір звільнився після 12 років на посаді

Глава Київміськбуду Кушнір, який підкорив Еверест з інвалідністю, звільнився з посади

Фото: facebook.com/inkushaa

Голова Київміськбуду Ігор Кушнір попросив наглядову раду звільнити його з посади голови правління – президента компанії. Про це він повідомив 20 грудня на своїй сторінці у Facebook.

– Я очолив «Київміськбуд» рівно 12 років тому. І сьогодні, аби уникнути маніпуляцій та пересудів, мною прийнято рішення піти з посади Голови правління – президента «Київміськбуду», якій я присвятив значну частину свого життя, – написав Кушнір.

За словами голови Київміськбуду, в останні місяці компанія пережила “низку потужних медійних атак”, після цього наглядовою радою були призначені аудити. Остаточною крапкою над «і» стало ухвалення Київською міською радою звіту тимчасової контрольної комісії з питань перевірки діяльності Київміськбуду.

На думку Ігоря Кушніра, виклики останніх років – передані  зобов’язання щодо Укрбуду, епідемія коронавірусу, повномасштабна війна – вимагали практичної підтримки з боку акціонера, яку компанія не отримала. 

У липні журналістський проєкт Bihus.Info присвятив кілька сюжетів голові Київміськбуду Ігорю Кушніру. Зокрема, повідомив, що під час війни він виїхав за кордон та піднявся на Еверест. Пресслужба Кушніра пояснила, що він зміг залишити країну під час воєнного стану, тому що має інвалідність через онкологію. Після цього наглядова рада Київміськбуду призначила аудит компанії із залученням міжнародної аудиторської фірми. На час проведення аудиту Кушніра відсторонили від виконання обовʼязків. 

Основним акціонером Київміськбуду є Київська міськрада (80%).

Фото: facebook.com/inkushaa

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *