Ексмера Одеси і батька нардепа Гончаренка оголосили в розшук

Ексмера Одеси і батька нардепа Гончаренка оголосили в розшук

Фото: Олексій Костусєв/Facebook

Національне антикорупційне бюро України оголосило в розшук колишнього мера Одеси Олексія Костусєва, батька народного депутата Олексія Гончаренка.

На сайті НАБУ 11 жовтня зʼявилася інформація про те, що колишнього мера Одеси Олексія Костусєва розшукують через можливу причетність до заволодіння майном комунального аеропорту “Одеса”.

Нардеп Олексій Гончаренко заявив, що не спілкувався з батьком з 2009 року і, бувши тоді депутатом Одеської обласної ради, публічно виступав проти цієї “оборудки”.

– Моя родинна історія складна. Батьки розлучилися, коли мені було три роки. З шести років я Гончаренко – це дівоче прізвище мами. Батька навіть розшукували за несплату аліментів. Щоб ви розуміли, наскільки “близькі” ми були… Останній раз спілкувався з ним 14 років тому – у 2009 році… Зараз його звинувачують, що він допомагав “прихватизувати” Одеський аеропорт. Тоді я був депутатом Одеської облради й публічно виступав проти цієї оборудки. Для цікавості, загугліть: Гончаренко Одеський аеропорт. Побачите, – написав він у своєму телеграм-каналі.

29 серпня ЗМІ повідомили, що ексмер Одеси Олексій Костусєв отримав підозру у справі про заволодіння майном КП “Міжнародний аеропорт “Одеса”. Також підозри отримали бізнесмени Борис Кауфман і Алекс Борухович (Олександр Грановський). 7 вересня Кауфмана відправили під варту з альтернативою внесення застави у розмірі 268,4 млн грн.

Олексій Костусєв очолював Одесу у 2010-2013 роках, він також був народним депутатом чотирьох скликань від “Партії регіонів”.

Фото: nabu.gov.ua

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *