Допомога ЗСУ: Україною гуляє нова афера шахраїв

На Житомирщині шахраї від імені голови райдержадміністрації Юрія Тарасюка створили фейкові акаунти у месенджерах і виманюють гроші, просячи їх нібито на підтримку Збройних сил. У РДА просять невідкладно повідомляти до поліції у разі отримання такого звернення або наявності інформації про такі випадки.

3541_630_360_1611754369-9.jpg (87.52 Kb)

Про це на своїй сторінці в мережі Facebook написала пресслужба Житомирської РДА. Там зазначають, що посадові особи Житомирської РДА не звертаються до жителів району, керівників установ та організацій для збору коштів.

Тарасюк розповів “Суспільному”, що невідомі шахраї скачали фото із його соцмереж і створили фальшиві акаунти, з яких виманюють гроші. За його словами, компаній за цей час встигла скинути шахраям 500 тис. грн.

“Справа ця тягнеться уже кілька місяців – з вересня 2023 року. Невідомі люди створили фальшиві акаунти в месенджерах, підставили туди мої фото і телефонують представникам юридичних і фізичних осіб-підприємців. Вони представляються мною і збирають гроші, як вони кажуть, “на благодійний фонд”.

Також вони підробили лист, зробивши його типу на фірмовому бланку Житомирської РВА і розсилають з проханням надати допомогу на благодійну організацію від мого імені. В однієї з наших фармацевтичних компаній шахраям вдалося у такий спосіб видурити 50 тисяч гривень. Всі інші, хто отримував такі листи, зверталися до мене, і я їм пояснював, що це шахраї”, – резюмував Тарасюк.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *