Республіканці пропонують законопроєкт про регулювання криптовалют у США

ФРС США

Республіканські законодавці з Палати представників США представили в четвер законопроєкт, який має встановити правила гри для індустрії цифрових активів і забезпечити нормативну ясність для криптовалют.

Законопроєкт під назвою «Закон про фінансові інновації та технології для 21 століття» націлений на створення єдиної нормативної бази для цифрових активів, які регулюватимуться як Комісією з цінних паперів та бірж (SEC), так і Комісією з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC).

Законопроєкт визначає різні види цифрових активів, такі як цифрові товари, цифрові цінні папери та цифрові договори, та встановлює вимоги до розкриття інформації, реєстрації та ліцензування для учасників ринку.

Одним із ключових аспектів законопроєкту є запровадження механізму сертифікації блокчейнів як децентралізованих. Це означає, що емітенти токенів повинні довести SEC, що їхні проєкти не підпадають під визначення цифрових цінних паперів, а також розкривають вихідний код своїх платформ.

Законопроєкт також визнає стабільні платіжні монети, такі як USDC або DAI, як цифрові товари, які не вважаються цінними паперами. Однак SEC матиме повноваження щодо нагляду за використанням платіжних стабільних монет на платформах, зареєстрованих SEC.

Глен Томпсон (Glenn Thompson), голова Комітету Палати представників із сільського господарства, назвав законопроєкт «важливою віхою» для розвитку інновацій у сфері фінансових технологій. Френч Хілл (French Hill), один з основних спонсорів законопроєкту, додав, що він «захистить споживачів і збереже лідерство США в області криптовалют».

Законопроєкт ще має бути розглянутий комітетами Палати представників та Сенату, перш ніж він зможе бути ухвалений Конгресом та підписаний президентом.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *