Ethereum-оглядач Rated залучив $12 млн для розширення на інші мережі – ForkLog UA

Проєкт Rated Labs, який надає послуги оглядача в мережі Ethereum, залучив $12,88 млн у рамках інвестраунду Серії А для розширення на інші блокчейни.

Основним інвестором виступила венчурна фірма Archetype за участю Placeholder, 1confirmation, Cherry, Semantic, Robot Ventures, Chorus One, Factor і Maelstrom.

Загальний обсяг фінансування стартапу склав $15 млн. Кілька тижнів тому Rated отримала посівні інвестиції в розмірі $2,5 млн. Генеральний директор компанії Еліас Сімос додав, що це був раунд “чистих акцій”, але відмовився називати оцінку фірми.

Rated Labs розробляє мережевий Ethereum-оглядач, відповідний API і оракул. За словами Сімоса, сервіс компанії допомагає зрозуміти поточний та історичний стан набору валідаторів.

API-системи дають змогу розробникам і операторам вузлів створювати продукти для звітності, моніторингу та порівняльного аналізу, а оракул виступає шлюзом для перенесення даних у мейннет Ethereum.

Rated спрямує залучене фінансування на розширення оглядача на інші мережі, зокрема Polygon, Solana, Cosmos і Polkadot.

У компанії працюють 12 співробітників. Глава проєкту планує подвоїти штат протягом наступних кількох кварталів, наймаючи в основному розробників.

За словами Сімоса, прямих конкурентів у Rated немає, проте beaconcha.in і Metrika можуть позмагатися з ним.

Раніше геймінговий блокчейн-стартап Proof of Play колишнього директора з розробки ПЗ студії Zynga Амітта Махаджана залучив $33 млн.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *