Поляки заблокували гуманітарку і пальне для України

У Польщі протестувальники, які блокують пункти перетину на кордоні з Україною, часто не пропускають навіть вантажі з гуманітарною допомогою і пальним. Хоча раніше вони обіцяли цього не робити.

Poljaki Zablokuvali Gumanitarku I Palne Dlja Ukrayini 86dbd94, Business News

Про це заявив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач. Учора, 19 листопада, він відвідав кордон.

Посадовець додав, що заяви протестувальників про пропуск гуманітарної допомоги та небезпечних вантажів не відповідають дійсності. “Ми зафіксували численні факти, коли цистерни з пальним та гуманітарка стоять у чергах. Передаємо інформацію про ці випадки польським колегам з Міністерства інфраструктури та розвитку”, – сказав Деркач.

За його словами, команда Мінінфраструктури “кожного дня працює над тим, щоб розблокувати кордон”. “Ми заручились підтримкою водіїв – вони розуміють, чому заявлені вимоги не можуть бути виконані та чому поступки у принципових питаннях неможливі”, – додав він.

У неділю, 19 листопада, Деркач відвідав пункти пропуску “Краківець – Корчова” та “Рава-Руська – Гребенне”. За його словами, на цих двох пунктах пропуску було загалом не більше 15 протестувальників.

Кордон з Україною блокує ультраправа партія

Українські перевізники заявляють: блокування кордонів підтримала лише одна асоціація польських перевізників, яка раніше активно працювала з РФ. Політичне представництво взяв на себе польський політик Рафаель Меклер.

Його партія має незначне представництво в Сеймі, він представляє ультраправих: вони проти інтеграції Польщі до ЄС, за обмеження зв’язків з Україною. Однак у Польщі ультраправі не мають великої підтримки (у них лише 6 місць із 460 у парламенті).

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *