Поляки повертаються до блокування ПП “Дорогуськ”

Суд у Польщі скасував рішення мера гміни Дорогуськ Войцеха Савви, яке забороняло перевізникам страйкувати на кордоні з Україною. Наразі перевізники збираються знову заблокувати рух вантажівок через найбільший пункт пропуску “Ягодин – Дорогуськ”.

5614_630_360_1655013510-201.jpg (77.31 Kb)

Про це заявив польський політик з ультраправої партії Ruch Narodowy Рафал Меклер, який представляє перевізників-страйкувальників. “Вони скасували рішення мера гміни Дорогуськ. Ми повертаємось на кордон!” – написав Меклер на своїй сторінці у X (колишній Twitter) та опублікував фото із суду.

Пункт пропуску “Ягодин – Дорогуськ” було розблоковано рішенням місцевої влади з 11 грудня. 13 грудня страйкувальники запросили новий дозвіл на акцію протесту й отримали відмову. Чи може бути оскаржене нинішнє рішення суду про скасування такого рішення, поки не повідомляється.

За останню добу “Ягодин” змогли перетнути понад 1200 вантажних транспортних засобів. Більшість – у напрямку України. Тож пункт уже практично вийшов на показники пропуску вантажівок, які були до розпочатого поляками блокування кордону 6 листопада. Втім, у чергах із боку Польщі водіям досі доводилося чекати десятки годин.

Пункт пропуску “Ягодин – Дорогуськ” є найбільшим на українсько-польському кордоні. За нормальних умов, без блокади, за день через нього проїжджає близько 40% усього вантажного транспортного потоку між Україною та Польщею.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *