Де у Німеччині та Іспанії українцям відновити посвідчення водія

Відтепер у Німеччині та Іспанії українці мають можливість відновлювати своє посвідчення водія. До цього громадянам за кордоном був доступний виключно обмін своїх документів.

0407_864.jpg (38.55 Kb)

Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС.

Отримання послуги з відновлення посвідчення водія можливе у підрозділах ДП «Документ», який входить до сфери управління Державної міграційної служби України.

Адреси підрозділів ДП «Документ» у Німеччині:

Берлін, Am Treptower Park 14 (2 поверх)
Кельн, Вроцлавська площа, 50 668

Адреси підрозділів ДП «Документ» в Іспанії:

Мадрид, C. Adolfo Bioy Casares, 2, 28 051 (Парковка комерційного центру LA GAVIA)
Валенсія, ст. метро Xàtiva (парковка напроти головного входу у вокзал Estació del Nord)

Як отримати послугу

Для відновлення посвідчення, необхідно звернутись до одного з підрозділів ДП «Документ» в Німеччині чи Іспанії. Громадяни можуть заздалегідь записатись онлайн — через електронну чергу на сайті, або звернутись в порядку «живої» черги. З собою потрібно мати пакет документів:

паспорт громадянина України із зазначеним у ньому зареєстрованим місцем проживання, а якщо паспорт у форматі ID-картки без наявних відомостей про реєстрацію місця проживання, то разом надається витяг про реєстрацію місця проживання особи, або закордонний паспорт;
довідка платника податків;
документ, що підтверджує зміну особистих даних (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу тощо) у разі зміни персональних даних;
медична довідка (на період воєнного стану не обов’язкова).

Після отримання документів, співробітники ДП «Документ» фотографують громадянина та створюють заявку на відновлення посвідчення водія. Її розглядає в Україні адміністратор сервісного центру МВС. У разі схвалення, нове посвідчення видруковують за кордоном на бланку та передають замовнику.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *