Латвія хоче передавати Україні конфісковані авто з реєстрацією рф

У Латвії зробили серйозний крок до початку конфіскації автомобілів з російською реєстрацією та їхньої подальшої передачі Україні. Відповідні законодавчі поправки ухвалив у першому читанні Сейм Латвії.

2988_dublikat_avtonomer_rossii_s_gologrammami.jpg (40.2 Kb)

Про це йдеться у повідомленні латвійського парламенту.

«Поправки до Закону про дорожній рух передбачають конфіскацію транспортних засобів, зареєстрованих у росії, якщо вони не зареєстровані у Латвії у встановлений законом термін», — зазначено у повідомленні.

Йдеться про термін у три місяці з моменту набуття чинності поправок. Крім того, власників авто під час вилучення транспортного засобу оштрафують на суму від 750 до 2000 євро.

Планується, що поправки будуть остаточно прийняті та набудуть чинності в середині листопада. Тобто конфіскацію російських автомобілів у Латвії можуть розпочати з середини лютого.
Авто на російських номерах зможуть брати участь у дорожньому русі Латвії лише транзитом на 24 години. При цьому власник авто з російською реєстрацією при в’їзді в країну повинен буде надати інформацію про транспортний засіб та його водія у спеціальній електронній системі.

Очікується, що конфісковані транспортні засоби передадуть Україні, повідомляють автори законопроєкту.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *