Які прикмети, пов’язані з котами, допоможуть поправити фінансові можливості

Серед народних прикмет, що дійшли до наших днів з глибокої давнини, існує п'ять про кішок — нібито ці пухнасті створіння здатні в деяких ситуаціях допомогти з фінансовим становищем, інформує Ukr.Media.

Те, що у кота дуже потужна енергетика, це відомо кожному. Кіт і хворе місце на своєму господарі безпомилково визначає, і полікувати його може, якщо на те буде котяча воля (якщо кота ображати, то лікувати кривдника він не буде, подряпати — будь ласка).

Кажуть навіть, що коти бачать те, чого люди не бачать, тобто, і наш світ, і сутностей з потойбічного світу, яких людина (на щастя) не бачить. Про те, що енергетика у цих тварин дійсно потужна, можна здогадатися, якщо вдивитися в їхні очі.

Іноді котів розумом не зрозуміти, і здається, що це якісь інопланетні істоти, водночас іноді вони можуть принести успіх, зробивши свого господаря багатієм.

У кожної народності коти вважаються створінням магічним, яке тонко реагує на стан енергетики, як у будинку, в якому вони живуть, так і свого господаря.

Котам приписують здатність впливати на будь-яку сферу життя людини: сферу здоров'я, любові, а також — добробуту. І з приводу того, як коти допомагають розбагатіти, існує, як мінімум, п'ять ознак.

Кіт прийшов потертися об ноги

Якщо кіт, закинувши всі свої котячі справи, вирішив підійти до господаря і потертися об його ноги, а то ще і муркотіти при цьому почав — ноги прибирати у жодному разі не потрібно. Така поведінка вихованця сигналізує про несподіваний прибуток.

Буває і так, що вихованець заскакує на стіл з особливо важливими документами та вляжеться на них чи просто пройдеться по них — не треба поспішати лаяти його. Якщо вірити прикметі, незабаром господар укладе успішну операцію.

Домашній вихованець зловив мишку

Одна справа, якщо кіт показує господарям, який він молодець і приносить вбиту їм мишку до порога дому, і зовсім інша — на постіль (коту різниці немає). У такій ситуації господар навряд чи зрадіє удачі пухнастого мисливця, але лаяти все одно його не варто.

По-перше, коту не зрозуміло буде, тому що він, за його мірками, справу зробив гарну і гідний похвали та чогось смачненького. По-друге, це прекрасна для господаря звістка: йому, чи зарплату підвищать, чи в посаді підвищать.

Погодувати бездомних котів

Підгодовування безпритульних тварин і кішок у тому числі — справа благородна. Багато грошей для цього не потрібно, а тварина від голоду страждати не буде. Добрі справи обов'язково оцінить Всесвіт і віддячить людині додатковим джерелом доходу. Кажуть, що якщо ділитися своєю енергією, то вона обов'язково повернеться сторицею.

Котяча шерсть в гаманці

Існує прикмета, що якщо завести кота з довгою шерстю, то і в гаманці у господаря грошей буде багато. Слідуючи прикметі, вичесати котика потрібно на повний Місяць і клаптик цієї вовни покласти в гаманець. Наші предки вірили, що таким чином можна залучити багатство в дім.

Багатство господарю принесе кіт з чорною шерстю

Чорний кіт, як заведено вважати — до біди й до невдач. А наші предки вважали інакше. Чорний кіт у домі здатний залучити в нього багатство і достаток. У його господаря в бізнесі проблем не буде, особливо того, який пов'язаний зі сферою торгівлі.

Його чорний кіт буде притягувати гроші, як магніт.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *