Нардепа Горвата повідомили про підозру в заволодінні державними землями

Нардепа Горвата повідомили про підозру в заволодінні державними землями

Фото: facebook.com/R.Gorvat

Народному депутату України Роберту Горвату оголосили підозру в заволодінні державними землями. Про це 25 жовтня повідомили САП, НАБУ та Інтерфакс-Україна.

– 24 жовтня 2023 року за дорученням керівника САП прокурор за участі детективів НАБУ повідомив народному депутату України про підозру у заволодінні земельними ділянками площею понад 320 га, що завдало державі збитків на понад 123 млн грн, — заявили в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

У телеграм-каналі САП не назвали імені нардепа, але, як стало відомо агентству, йдеться про Роберта Горвата з депутатської групи “Довіра”.

Також підозру вручили ще трьом особам — колишньому керівнику Головного управління Держгеокадастру однієї з областей, ексдиректору державного підприємства та директору приватного підприємства. Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу. 

За даними слідства, у 2016-2019 роках народний депутат Роберт Горват, маючи вплив на службових осіб Головного управління Держгеокадастру однієї з областей, розробив схему заволодіння земельними ділянками загальною площею 323 га, які перебували у постійному користуванні державного підприємства. Відповідно до задуму, директор держпідприємства мав відмовитися від права користування землею та звернутися до ГУ Держгеокадастру області з відповідною заявою. Після припинення права користування керівник ГУ Держгеокадастру області видав земельні ділянки наперед визначеним фізособам, які згодом продали їх компанії, підконтрольній Горвату. Внаслідок таких дій державі заподіяно понад 123 млн грн збитків.

Роберт Горват — народний депутат із Закарпаття, голова підкомітету Верховної Ради з питань правового забезпечення діяльності митних органів комітету з питань фінансів, податкової та митної політики. У парламенті попереднього, восьмого, скликання Горват був членом фракції БПП.

Фото: nabu.gov.ua

 

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *