Як завжди залишатися при грошах

Абсолютно кожен з нас стикається з проблемою нестачі грошей. У багатьох складається таке враження, що все витікає крізь пальці: працюєш, працюєш, а фінансів практично не залишається. Вся річ у тім, кажуть фахівці, що крім заробляння грошей, потрібно ще вміти їх залучати, щоб вони осідали в гаманці, а не тікали з нього в нікуди, інформує Ukr.Media.

Дотримуючись простих правил і мислячи при цьому позитивно, кажуть досвідчені люди, ви зможете значно збільшити свій матеріальний добробут.

1. Зберігати гроші в будинку краще в мішечках або конвертиках червоного кольору (їх можна зробити самостійно) в східній частині будинку. Ті цілі, на які підуть гроші, повинні бути позитивними. Так вони збережуться і примножаться. Місце зберігання ювелірних виробів — північний захід квартири.

2. Документи, які пов'язані з платежами (різні квитанції і книжки за комунальні платежі, газ, телефон, кредит) слід зберігати в червоній папці. В цьому випадку ви притягнете гроші на покриття заборгованості, проблем з оплатою у вас більше не буде.

3. Не рахуйте і не обговорюйте чужий дохід — своїх грошей не буде! Пам'ятайте, що заздрість до чужого достатку і неприязнь до багатих роблять вас біднішими.

4. Віддавайте і приймайте борги, розплачуйтеся за покупки, не передаючи гроші з рук в руки. Вважається, що разом з ними може передатися погана енергетика іншої людини. Хтось вважатиме це маячнею, але ж не даремно в магазинах є спеціальна підставка для грошей. Продавці на інтуїтивному рівні відчувають правильність цього твердження.

5. Позбавте себе від звички кидати, розсовувати гроші по кишенях або розкидати їх, де попало. Зберігайте гроші в спеціальному місці в будинку або в гаманці.

6. Приймаючи гостей, ніколи не допивайте залишки спиртного в їх чарках і не доїдайте їжу, що залишилася в їх тарілках.

7. Для залучення грошової енергії тримайте в гаманці щіпку кориці і листочки м'яти. Ці рослини відмінно притягують гроші.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *