Ці поради допоможуть вам вибратися з постійної бідності

Ви постійно думаєте — як так, чому я такий лузер і постійно борюся з бідністю? Навколо так багато успішних людей, і для того, щоб поповнити їх ряди, варто взяти собі на озброєння кілька корисних правил, інформує Ukr.Media.

Дотримуючись наступних порад, ви навчитеся не тільки секретам збільшення своїх доходів, а й дізнаєтеся, як правильно розставити свої пріоритети і змінити спосіб життя і мислення.

Розвивайтеся і вчіться

Якщо стояти на місці і нікуди не рухатися, то навряд чи варто чекати позитивних змін в житті. І це не означає читати нудні підручники, як ніби знову в школі. Підпишіться на навчальний канал і кожен день читайте його і відкривайте для себе щось нове. Дивитися навчальні відео-ролики та майстер-класи. Запишіться на курси ораторської майстерності, якщо боїтеся продажів або переговорів. Так ви станете впевненіше і, відповідно, успішніше. Ідіть на курси манікюру, якщо ваша нудна робота вам неймовірно набридла і хочеться щось кардинально змінити в житті. Читайте новини, будьте в курсі подій, в яких живете. Шукайте можливості для розвитку і вони обов'язково знайдуться. Подивіться на своє усталене життя під трохи іншим, незвичним кутом і вирішите, що б вам хотілося змінити і куди рухатися. Рух — це життя.

Досить нити і скаржитися

З таким настроєм і підходом вибратися з бідності неможливо. Візьміть нарешті на себе відповідальність за своє життя! І вистачить перекладати провину на всіх, крім себе. На шефа-самодура, який не хоче вам піднімати зарплату, на батьків, які недодали вам чогось в дитинстві, на чоловіка, який забагато витрачає на пиво і весь вільний час сидить з ним біля телевізора, на уряд, на закони, на сусідів, на весь світ навколо. Почніть з себе. Змінюйте ставлення, приймайте вчасно рішення, розвивайтеся, рухайтеся, фільтруйте важливе у вашому житті від абсолютно непотрібного. І життя стане краще і легше.

Боріться з лінню

Повісьте на самому видному місці будинку записку великими червоними літерами: "що я зробив сьогодні для досягнення своєї мети?". Заведіть свій мотиваційний список цілей, щоб у вас перед очима були покажчики, навіщо вам взагалі кудись рухатися. Хочу влітку на море, хочу через 5 років купити квартиру, хочу перетворити своє хобі класно готувати в роботу і стати кухарем в ресторані. Хочу переїхати у велике місто і залишитися там жити. І замість просто мрій про краще майбутнє, погляньте на свій список, а потім на записку червоним кольором. Все ще лежите? Значить, ваші цілі не так вже важливі для вас. Визначте для себе інші, які дійсно змусять вас встати з дивана і рухатися до їх реалізації!

Ваше оточення — ваше відображення

Проаналізуйте своє щоденне коло спілкування. Ваші рідні, друзі, співробітники на роботі, сусіди — хто вони і куди рухаються? А вам точно по дорозі? Може, ви хочете зовсім іншу сторону? Не бійтеся розвернутися і піти своїм власним шляхом! І якщо ваші друзі і знайомі почнуть косо на вас дивитися, засуджувати і відмовляти від ризикованих кроків — задумайтеся, чи потрібні вам такі товариші. Насправді в глибині душі вони вам заздрять, тому що самі не здатні зважитися на кардинальні зміни у своєму житті. Не бійтеся йти своїм шляхом, в який ви самі вірите, і по дорозі вам обов'язково зустрінуться нові друзі, яким з вами по дорозі і які порадіють вашим успіхам.

Живіть за коштами

Відвикніть від звички жити в кредит. Тому що це замкнуте коло, вибратися з якого непросто. Ви берете кредитну картку та купуєте нову модель телефону, більш модну пару взуття, більш класні гаджети і багато-багато всього, не завжди потрібного зараз. Коли карта порожня — берете споживчий кредит на новий телевізор. А потім отримуєте нарешті зарплату. І платите — за кредит, за позику, за оренду квартири, за комуналку. І знову все починається спочатку. Подобаються такі нескінченні перегони? Навряд. Ви скажете, що скоро вас чекає підвищення тож ваші проблеми зникнуть. Як би не так. Тому що тепер ви просто станете ще більше купувати — більш нові моделі телефонів, більш круті гаджети, переїдете у квартиру просторіше. І знову все заново — коло замикається, коли приходить чергова зарплата. Спробуйте його розімкнути. Плануйте свій бюджет, купуйте потрібне, продавайте непотрібне. Заведіть звичку відкладати щомісяця 10% свого доходу. Закрийте максимально швидко кредитку і викиньте її, якщо сили волі не вистачить, щоб знову не залізти в борги. Привчіть себе раціонально використовувати вільний час і правильно розставляти пріоритети. Розвиватися, вчіться новому.

Якщо ви прочитали цю статтю і побачили в ній себе — прийміть це і почніть змінюватися в кращу сторону. Тоді ваше життя обов'язково стане краще.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *