Зеленський обговорив із главою МЗС Франції спільне виробництво дронів та озброєння

Зеленський обговорив із главою МЗС Франції спільне виробництво дронів та озброєння

Фото: President.gov.ua

Український лідер Володимир Зеленський у суботу, 13 січня, зустрівся з новим міністром закордонних справ Франції Стефаном Сежурне, який перебуває з візитом у Києві. Про це президент розповів у Telegram.

– Обговорили наші оборонні потреби: спільне виробництво дронів, артилерії, подальше посилення ППО. Поінформував про роботу з Формули світу. Дякуємо Франції за активну участь у цій глобальній роботі! Дякую Франції за незмінну підтримку на полі бою для наших воїнів та допомогу нашому народу, – зазначив Зеленський.

Український лідер назвав дуже символічним, що перший візит міністра закордонних справ Франції відбувся “саме в Україну і саме в такий час, коли Росія пробує різні способи, щоб наростити кількість ударів по Україні та спроможність обходити нашу ППО”.

  • Міністри закордонних справ України та Франції раніше провели двосторонні переговори, присвячені оборонній допомозі та співробітництву, а також вступ України до ЄС та НАТО та притягнення РФ до відповідальності.
  • Сежурне прибув до України 13 січня. Це перший закордонний візит 38-річного Сежурна після призначення главою МЗС 11 січня.

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *