Чому жінка просто зобов’язана просити гроші у чоловіка з яким вона має стосунки

Жінка, яка за "живого партнера" намагається повністю себе забезпечити сама, робить велику помилку у відносинах. З одного боку, так вона втрачає жіночність і не дає чоловікові можливість про неї піклуватися. З іншого, — обранець звикає до того, що його панночка перебуває на самозабезпеченні і, якщо з часом вона раптом попросити грошей, сприйме це так, ніби залізли до нього в кишеню, інформує Ukr.Media.

Складнощі, пов'язані з тим, щоб просити у чоловіка гроші, виникають найчастіше через відповідне виховання — жіночу лінію поведінки, яку дівчинка перейняла від мами чи бабусі. Наприклад, мати, яка виховувала дочку одна, не скупилася на "компліменти" на адресу протилежної статі та головна істина, яку вона змогла донести до дитини, полягала в тому, що "всі мужики козли" і "снігу у них взимку не допитаєшся". Ще одна типова ситуація, коли дівчаткам вселяють, що вони мають бути скромними і ніколи нічого не просити. Особливо у чоловіків. Це не пристойно.

Чим більше вкладає, тим більше дорожить

Незалежно від того, з яким чоловіком зустрічається жінка, — вільним, одруженим, з тим, хто ставиться до неї, як до королеви, або заїжджає на пару годин раз на два тижні, — якщо є близькість, це вже дає жінці право просити у чоловіка гроші.

Цим правом потрібно скористатися, тому що у чоловіків є така риса — чим більше вони вкладають у своїх жінок, тим сильніше ними дорожать.

Чоловік за своєю суттю є творцем. Коли перед ним жінка, яка йому подобається, це для нього своєрідний проєкт. Чим більше чоловік "вбухує" у цей проєкт, тим більшу цінність він становить. А якщо "проєкт" нічого не просить, чоловік сильно звикає до його самоокупності, і далі йде атрофування таких чоловічих якостей, як здобувач, захисник, господар.

Люди люблять і цінують лише те, що їм дорого дісталося. А гроші, які чоловік витрачає на жінку, — це його праця, його час, його відмова від відпочинку та задоволень.

Розвідка боєм

Є чоловіки, стосунки, з якими прості та радісні. Таких партнерів нескладно просити допомоги, бо є впевненість у тому, що не буде відмови. А є чоловіки, з якими все складно та незрозуміло. Підозрюючи, що перед нею тип, який не планує "розвивати проєкт" шляхом інвестицій, жінка часто не наважується попросити у партнера грошей.

Така поведінка жінки не зовсім правильна. Вона може про себе і партнера думати, що завгодно, але ніколи не дізнається, наскільки її здогади вірні, доки не заведе розмову про гроші. Якщо чоловік справді дорожить жінкою, він піде їй назустріч. І тоді буде зрозуміло, що їхні стосунки не просто близькість. Але якщо кавалер скаже щось на кшталт: «Чи не багато ти хочеш, люба?», можна констатувати, що чоловік не надто зацікавлений у жінці.

Прохання про гроші — це лакмусовий папірець відношення чоловіка до жінки. Багато чоловіків на питання про те, чи готові вони утримувати партнерку, завжди відповідали те саме: «Я готовий вкладати в жінку, якщо вона цього гідна». При цьому чоловік сам визначає, чи гідна панночка субсидій, чи ні.

Як правильно просити гроші

На жаль, універсальної поради немає — все залежить від того, до якого психотипу належить ваш чоловік. Наприклад, якщо він скупердяй, то навряд чи є спосіб змусити його розщедритися. Ну, або доведеться сильно принижуватися, тож із жмотами краще не зв'язуватися в принципі.

Нормальному чоловікові подобається давати гроші своїй жінці. Щобільше, йому лестить, коли жінка просить у нього гроші, бо таким чином вона показує свою залежність від обранця. А це автоматично говорить про те, що жінка визнає силу і значущість чоловіка.

Важливо тільки просити не "нахабно", а з ніжністю, показуючи свою другорядність. Якось так: «Купиш мені шубку? Тоді в тебе буде найгарніша дівчина».

Просячи грошей, враховуйте психотип чоловіка. Якщо йому подобається типаж жінки-дівчинки, то "включіть" дитину. Якщо партнер віддає перевагу образу фатальної жінки, "втопіть" в близькості.

Ще одна порада. Не варто просити гроші просто так, важливо просити на щось. Наприклад, на чоботи. Якщо чоловік не скнара, але ощадливий, будьте готові до запитання: «Навіщо? У тебе вже п'ять пар. Можна чесно зізнатися: Дуже хочеться. У мене таких ще не було».

Попросіть чемно, коректно, не принижуючись. Прикиньтеся такою дівчинкою-дівчинкою. Цілком можливо, що чоловік, якщо у нього є гроші, купить вам ті самі чоботи.

Якщо чоловік відмовляє у проханні і навіть не пояснює причину відмови, то, швидше за все, ви навряд чи від нього чогось дочекаєтеся і надалі теж. Якщо каже: «Зараз не можу, тому що…» — не все втрачено. Ви можете повторити запит через деякий час.

Ніколи не просіть грошей у чоловіка, коли він у поганому настрої, чи голодний, чи коли проблеми на роботі.

Стимулятор зростання

Смішно, але саме своїми проханнями "допомогти матеріально" жінка стимулює у партнері бажання працювати та заробляти. Пояснюється це просто. Якщо жінка кохана, і якщо чоловікові подобається її балувати, це автоматично є для нього стимулом, щоб у його дружини було все тільки краще. Тож якщо ви сьогодні попросили помаду, а завтра колготки, то тільки скнара може вам у цьому дорікнути. Нормальний чоловік, якому подобається вкладати гроші в жінку, скаже: «Слухай, останній мішок грошей лишився, почекай. Давай за два тижні».

Не скупіться на подяку

Дякувати за зроблені інвестиції потрібно щиро. Неважливо, що ви робитимете — стрибати до стелі, цілувати свого чоловіка або робити компліменти. Головне, щоб радість була непідробною. Подяка може бути "пролонгованою". Наприклад, надягаючи шубу, куплену вашим чоловіком, потрібно хвалитися нею всім, хто вас у ній бачить. І обов'язково сказати, що це мені мій улюблений купив.

Жінка, яка так робить, робить обранця крутим, причому в очах одразу слабкої та сильної статей. Вона автоматично підносить свого партнера на п'єдестал.

Бажаючи, як можна довше втриматись на цьому п'єдесталі, чоловік знову і знову вкладатиме гроші у свою жінку.

Джерело: ukr.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *