Зеленський: Листопад і грудень мають стати вагомими для України

Зеленський: Листопад і грудень мають стати вагомими для України

Фото: president.gov.ua

Листопад і грудень мають стати вагомими для України. Про це президент Володимир Зеленський повідомив у своєму традиційному вечірньому відеозверненні.

– Уже готуємося до важливих кроків, які заплановані на перші тижні листопада. Взагалі цей листопад і грудень мають стати вагомими для України. Це й нові оборонні пакети, розвиток наших відносин із Європейським Союзом, до речі. Готуємо й міжнародні заходи, заплановані в Україні. Активність нашої роботи з партнерами буде незмінною, — розповів він.

Також президент позитивно оцінив результати третього саміту щодо української формули миру, який пройшов на Мальті.

– Є хороша новина у підсумок зустрічі на Мальті – зустрічі радників щодо Формули миру. Погоджено заяву співголів саміту – базову й таку, що єднає. Це правильний сигнал. Хоч би що відбувалось у світі, головне – це єднання заради реальної сили міжнародного права, бо це – єднання заради справедливості для України та всіх країн і народів, які можуть зазнати агресії, — сказав Зеленський.

Третій саміт щодо української формули миру відбувся на Мальті 28-29 жовтня. Консультації передбачали особисту та онлайн-участь радників із національної безпеки та радників із зовнішньої політики з 66 держав та міжнародних організацій. Канада запропонувала створити міжнародну коаліцію країн, яка сприятиме поверненню українських дітей, депортованих чи примусово переміщених Росією з тимчасово окупованих територій України.

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *