Заступник командира Третьої штурмової відреагував на слова Фаріон про російськомовних бійців

Заступник командира Третьої штурмової відреагував на слова Фаріон про російськомовних бійців

Колишній командир полку «Азов» та заступник командира Третьої окремої штурмової бригади ЗСУ (3 ОШБр) Максим Жорін попросив правоохоронні органи перевірити висловлювання екснародного депутата Ірини Фаріон на предмет “фсбшних методичок”.

– Увага! Перший пост російською на цьому каналі! Спеціально для Ірини Фаріон. Никто тебе не давал права открывать рот в сторону бойцов Азова, Третьей штурмовой или любого другого подразделения украинской армии. Поэтому просто иди ты на**й! P.S. Правоохоронним органам вже давно час звернути увагу на діяльність цієї конченої п***ди, яка розколює українське суспільство за фсбшними методичками, – написав Жорін у Телеграмі.

В інтерв’ю Яніні Соколовій від 4 листопада Фаріон сказала, що є “немає російськомовного населення, є українці і є кацапи”. Журналістка на це зазначила, що частина військовослужбовців бригади «Азов» та 3 штурмової бригади спілкуються російською мовою, зокрема в бою. На це Фаріон заявила, що «категорично не приймає» і “не може назвати українцями” бійців, які говорять російською мовою.

 

 

 

 

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *