США готує нову “передачу” Україні: про яку суму йдеться

Вашингтон оголосив про новий пакет військової допомоги для України на суму $200 млн.

Ssha Gotuye Novu Peredachu Ukrayini Pro Jaku Sumu Jdetsja Ebf7f1c, Business News

Про це заявив глава Пентагону Ллойд Остін на початку 16-го засідання Контактної групи з питань оборони України (формат «Рамштайн») у Брюсселі.

«Радий повідомити, що США виділяють в останньому пакеті оборонної підтримки для України 200 мільйонів доларів», — заявив Остін.

За його словами, пакет включає боєприпаси для систем ППО, які незабаром буде доправлено до України, ракетні й артилерійські боєприпаси, високоточні авіаційні боєприпаси, а також озброєння для протидії російським дронам.

Остін наголосив, що загальна вартість американської військової допомоги для України від початку повномасштабного вторгнення рф зросла до 43,9 млрд дол.

Глава Пентагону також наголосив, що коаліція з близько 50 союзників вже надала Україні військової допомоги на більш ніж 33 млрд дол. При цьому деякі союзники надали Україні більше військової допомоги, ніж США, у перерахунку на ВВП країни.

Контактна група сьогодні обговорить «найбільш нагальні потреби України, особливо у сфері ППО і боєприпасів», зазначив Остін.
Він також висловив сподівання, що сьогодні буде оголошено нові пакети військової допомоги та плани надання такої допомоги від різних країн.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *