Скільки грошей спустив путін на війну проти України

Росія на повномасштабну війну проти України витратила з лютого 2022 близько 200 млрд доларів. У цю суму не входять заарештовані активи РФ. Таким чином, рішення президента РФ Володимира Путіна про повномасштабний напад на сусідню країну стало найдорожчим в історії РФ.

4365_gerb_1.jpg (38.03 Kb)

Як пише Forces , для країни, що зіткнулася з санкціями, з валютою, що впала, і обсягом виробництва, який вдвічі менший, ніж у Каліфорнії, Росії доведеться прийняти кілька важких рішень.

Зазначимо, що Росія не може перемогти в економічній війні проти Заходу. Однак Захід сам може програти, якщо зробить низку помилок.

Про це в інтерв’ю виданню politicstoday розповів аналітик і консультант з політичних ризиків Максиміліан Хесс. Союз БРІКС, куди входить РФ, нездатний конкурувати з Альянсом чи ЄС. Так, БРІКС залишається організацією, яка насамперед є спробою піару для її членів, і навіть створені нею інститути, насамперед Новий банк розвитку, все одно перебувають під впливом США.

“Наприклад, російські чиновники скаржилися на те, що Новий банк розвитку призупинив кредитування в Росії внаслідок санкцій, введених проти Кремля після повномасштабного вторгнення [в Україну] у лютому 2022 року, але на саміті не було оголошено про жодний обхідний шлях або навіть спробу його знайти. Я не думаю, що Росія може виграти економічну війну, але Захід може її програти”, – пояснив аналітик.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *