Швейцарія допоможе Україні пережити зимовий період

В уряді Швейцарії ухвалили рішення надати Україні додаткову економічну допомогу в зимовий період. Країна передає Києву ще 11,8 млн швейцарських франків (близько $13,6 млн).

6215_n73ymf-c16x9x50px50p-c16x9x50px50p-fd877e66b881c339d7c900b34f28df92.jpg (65.84 Kb)

Разом із цими коштами загальна сума допомоги Швейцарії Україні на зиму становитиме понад $30 млн. Про це повідомила пресслужба швейцарського уряду в середу, 20 грудня.

Зіткнувшись із суворими випробуваннями жорстокої зими, мільйони жителів України гостро потребують допомоги, йдеться у заяві уряду.

Як зазначається, кошти підуть на допомогу кількох неурядових організацій, які надають допомогу громадянам України.

Швейцарія збільшить свій внесок у Гуманітарний фонд ООН в Україні ще на $2 млн. Ці кошти призначені на опалення, зимовий одяг, підтримку оренди житла, зокрема через підвищення витрат на опалення та енергоносії, та утеплення житла.

Також у межах підтримки програми зимової допомоги Управління Верховного комісара ООН у справах біженців буде виділено майже $3,5 млн для переселенців та громадян, які проживають на територіях країни, що постраждали від російської військової агресії.

Крім того, Швейцарський держсекретаріат економічного співробітництва виділяє близько $11,6 млн Фонду енергетичної підтримки.

У повідомленні йдеться, що допомога від Швейцарії вже дала змогу відремонтувати майже тисячу квартир та будинків і розподілити опалювальні матеріали приблизно 1,3 тис. домогосподарств у прифронтових районах.

Там нагадали, що вже відправили 20 тонн обладнання для ДСНС України, зокрема зимове взуття та спальні мішки. Також країна допомагає Києву у сфері енергетичного менеджменту – наприклад, фінансує реконструкцію мереж централізованого теплопостачання та встановлення сонячних електрогенераторів.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *