Російська блогерка приїхала на відпочинок до Карпат та познайомилася із СБУ

Російська блогерка приїхала на відпочинок до Карпат та познайомилася із СБУ

Служба безпеки України відшукала на лижному курорті “Драгобрат” 23-річну російську блогерку Аліну Маслову, яка приїхала туди у відпустку. Її депортують з України, повідомило “Суспільне” з посиланням на джерела.

В Інстаграмі 30 грудня Маслова опублікувала відео з Карпат і заявила, що “ніколи не займала сторону” у війні Росії в Україні та є “людиною світу”. 

– Я вивчала українську, молдавську та російську. Я люблю і Україну, і Росію. Але сама з Молдови, маю багато друзів в обох країнах. І через політичні дії я не хочу ділити це кохання, мені щиро шкода постраждалих, я допомагала біженцям на початку всієї цієї історії, але ніколи не приймала нічий бік. Я людина світу, – написала Маслова.

Під час спілкування із СБУ Маслова зі сльозами на очах сказала, що допомагала українським біженцям, не “розбирається у політичних питаннях”, “не підтримує російську агресію” і розуміє, що “Росія все це почала”. На відео видно, що блогерка має паспорт Молдови, при цьому живе у Москві.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну усі пункти пропуску між країнами офіційно закриті. З 1 липня 2022 року для росіян діє візовий режим на в’їзд. За даними Державної прикордонної служби, з літа 2022 року по листопад 2023 понад 70 громадян Російської Федерації отримали візу на в’їзд в Україну.

 

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *