Росія не досягає свого завдання розтягнути українські сили, – Зеленський

Росія не досягає свого завдання розтягнути українські сили, – президент Зеленський

Фото: president.gov.ua

Росія не досягає свого завдання розтягнути українські сили. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час свого традиційного вечірнього відеозвернення.

– Власне, окупант не досягає свого завдання – розтягнути наші сили та цим послабити Україну на широкому фронті від Харківщини до Донеччини, – сказав він.

Зеленський розповів, що Україна зміцнила свої позиції на Харківщині та достатньо ефективно знищує окупанта на Донецьких напрямках – зокрема, в районах міста Часів Яр.

– Я дякую кожному нашому солдату, кожному сержанту, кожному офіцеру, які достатньо сміливо і стійко виконують бойові накази та зберігають наші позиції. Особливо відзначу за бої цими днями Сорок першу бригаду передусім, спецпідрозділи ГУР «Кракен» і «Артан» та підрозділи Нацгвардії. Саме за Часів Яр – за знищену російську техніку та відбиття штурмів – дякую вам, хлопці! А також особливо хочу подякувати Двісті двадцять п’ятому окремому штурмовому батальйону – просто молодці! – додав президент.

  • Вранці 10 травня російська армія перетнула кордон у Харківській області та розпочала повторний наступ, зокрема на Вовчанськ, який уже перебував під окупацією у 2022 році.
  • 15 травня президент України Володимир Зеленський підтвердив, що скасував поїздки за кордон через ситуацію на фронті.
  • 16 травня Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного головнокомандувача в Харкові та назвав ситуацію на Харківщині “контрольованою”.

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *