Польща поставила танки на кордоні з Білоруссю

Польща поставила танки на кордоні з Білоруссю

Фото: www.gov.pl

Польща поставила на кордоні з Білоруссю новий танковий батальйон, обладнаний танками К2 виробництва Південної Кореї. Як повідомила пресслужба Міністерства оборони Польщі, він буде діяти у Чартаєві, неподалік від кордону з Білоруссю в районі Бреста.

За словами міністра оборони Польщі Маріуша Блащака, що цей батальйон входитиме до складу 1-ї піхотної дивізії, завдання якої полягатиме в стримуванні агресора та забезпеченні безпеки від напрямків сходу.

Міністр наголосив, що створюється інфраструктура для моторизованої бригади з нуля, оскільки раніше у цьому регіоні не було військових частин.

– Вже створено контейнерне містечко з необхідною соціально-побутовою інфраструктурою, яке забезпечить функціонування 180 бійців. У майбутньому планується розширення постійної інфраструктури для створення інших підрозділів моторизованої бригади, – додав Блащак.

Формування 1-ї піхотної дивізії розпочалося у вересні 2022 року, і вона буде включати 12 військових частин, зокрема 4 загальновійськові бригади, артилерійську бригаду, 4 полки військових типів і 3 спеціалізовані батальйони. Очікується, що дивізія нарахує понад 30 тисяч солдат і буде оснащена сучасним обладнанням.

Міністр оборони підкреслив, що польська армія посилює свій потенціал з 2015 року, включаючи активну політику модернізації та створення нових військових частин.

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *