ООН просить партнерів гроші на зиму для України

Організація об’єднаних націй (ООН) просить виділити для України $435 млн на гуманітарну допомогу для проходження зимового періоду. Про це повідомляє Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України з посиланням на Офіс ООН.

Oon Prosit Partneriv Groshi Na Zimu Dlja Ukrayini 6d3ed11, Business News

«У зв’язку з коригуванням Плану реагування на гуманітарні виклики ООН просить партнерів виділити для України допомогу в розмірі $435 млн. Про це йдеться на сайті Офісу ООН із координації гуманітарних питань (OCHA Ukraine), — йдеться в повідомленні Мінреінтеграції у вівторок.

В ООН вважають, що зазначені кошти нададуть змогу забезпечити протягом зимового періоду гуманітарною допомогою понад 1,7 млн осіб по всій Україні до березня 2024 року.

Як зазначається, відповідний План реагування на гуманітарні виклики реалізується в рамках підтримки зусиль уряду України, а також національних, регіональних та місцевих органів влади. Надалі він буде доповнений регулярною програмою, яка покликана задовольнити потреби понад 11 млн українців.

У межах заходів реагування на 2023−2024 рр. підтримку надаватимуть насамперед громадам, де велися або ведуться активні бойові дії, а саме в Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Херсонській, Луганській, Миколаївській, Сумській та Запорізькій областях.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *