До Ради надійшла заява міністра спорту Гутцайта про відставку

До Ради надійшла заява міністра спорту Гутцайта про відставку (оновлено)

Фото: facebook.com/vgytzait

До Верховної Ради надійшла заява міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта про відставку. Про це 8 листопада повідомив голова парламенту України Руслан Стефанчук.

– До Верховної Ради України надійшла заява міністра молоді та спорту України Гутцайта В.М. про відставку. Заяву буде розглянуто найближчим часом, — написав він у своєму фейсбуці.

Стефанчук також опублікував заяву, яка датована 8 листопада. У своєму фейсбуці Вадим Гутцайт повідомив, що зосередиться на роботі у Національному олімпійському комітеті України.

– Скоро майже рік, як я перебуваю на посадах міністра молоді та спорту України і президента Національного олімпійського комітету України. За цей рік було багато маніпулювань стосовно моїх повноважень, ухвалених рішень та поєднання цих посад… Сьогодні я ухвалив рішення про відставку з посади міністра молоді та спорту України і планую зосередитись на роботі в Національному олімпійському комітеті України. За підтримку мого кроку вдячний президентові України Володимиру Зеленському, керівнику Офіса президента України Андрію Єрмаку, премʼєр-міністру України Денису Шмигалю, — написав Гутцайт.

Відставку одного з міністрів 7 листопада анонсував голова фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія. Народний депутат від фракції “Голос” Ярослав Железняк написав у своєму телеграм-каналі, що йдеться про міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта. За даними парламентаря, кадрові питання призначені у Верховній Раді на 9 листопада.

Вадима Гутцайта призначили на посаду міністра молоді та спорту України 4 березня 2020 року. 17 листопада 2022 року його також обрали президентом НОК України.

Заява міністра Гутцайта про відставку. Фото: facebook.com/stefanchuk.official

 

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *