Не лише Угорщина: у ЄС появилася ще одна головна біль

За словами президента Європейської ради Шарля Мішеля, під час обговорення перегляду бюджету ЄС було досягнуто “загального консенсусу з приводу передбачених додаткових 50 млрд євро для України”. Проте дві країни: Угорщина та Словаччина виступають проти допомоги Україні.

2341_im8x383-ukraine-eu_volynnews.jpg (51.95 Kb)

Прем’єр -міністр Словаччини Роберт Фіцо у своєму виступі попередив про корупцію в Україні, заявивши, що йому буде складно пояснити допомогу своїм громадянам.

Лідери обговорюють пропоноване збільшення загального бюджету блоку і, як очікувалося, прем’єр-міністри Угорщини та Словаччини виступають проти пакету допомоги Україні у розмірі 50 мільярдів євро, повідомив дипломат, поінформований про обговорення лідерів. Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що підтримка ЄС не працює.

Коли Брюссель сподівається переконати Угорщину відмовитися від права вето, ЄС тепер стикається з ще одним головним болем – Словаччиною. Рішення про оновлення бюджету блоку має бути ухвалене до кінця року, щоб забезпечити подальшу підтримку Києва, оскільки на цей час закінчується поточне фінансування ЄС.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *