Нардеп Кривошеєв оголосив про вихід із партії “Слуга народу”

Нардеп Кривошеєв оголосив про вихід із партії “Слуга народу”

Фото: facebook.com/ihor.kryvosheyev

Народний депутат Ігор Кривошеєв написав заяву про вихід із партії “Слуга народу”. Про це він повідомив у Фейсбуці.

За словами нардепа, він подав дві заяви – одну надіслано голові партії “Слуга народу” Давиду Арахамію, а другу – голові політсили Олені Шуляк. Причиною рішення нардеп зазначив “кадрову політику партії”.

– Всім відомо про скандали з нардепами Арістовим та Тищенком… Вони покарані, і начебто питання вичерпано – але треба визнати, що це кадрова проблема партії, і вона системна. Вони обидва – це результат кадрової політики партії, – заявив Кривошеєв.

Як зазначив нардеп, зараз йому “соромно” через те, що він раніше про це мовчав. Водночас політик вважається “безпрецедентним” партійним мандатом Данила Гетьманцева.

– Але є речі, про які зараз мовчати не можна. Я противник ініціатив Данила Гетьманцева, але має безпрецедентний партійний мандат на просування своїх ідей. Було б дивно публічно його критикувати як член партії, тому я вирішив вийти з партії Слуга народу”, – підкреслив Кривошеєв.

Ігоря Кривошеєва було обрано до Верховної Ради у 2019 році від партії Слуга народу. Під час президентських виборів 2019 року очолював команду Зеленського у Закарпатській області.

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *