Мальдіви, Лондон та Лазуровий берег: де відпочиватимуть Порошенко, ОПЗЖ та інша еліта

Мальдіви, Лондон та Лазуровий берег: де відпочиватимуть Порошенко, ОПЗЖ та інша еліта

Фото: стоп кадр відео facebook.com/gladkykh.valentine/videos/904924857613476

Цієї зими, не дивлячись на війну, українські політики поїдуть відпочивати закордон. Зокрема, появу експрезидента Петра Порошенка, який був під час війни неодноразово помічений на курортах Європи, Азії та Латинської Америки, очікують в Лондоні, де живуть його сини. Про це йдеться у ролику, який опублікував політичний експерт Валентин Гладких.

У відео зазначається, що українські політики попри війну люблять проводити час в Таїланді, Дубаї та на Лазуровому березі. Зокрема, мова йде і про експрезидента Петра Порошенка, який за цей час був неодноразово помічений на курортах Європи, Азії та Латинської Америки.

“Ще за каденції він дуже полюбляв Мальдіви, де під час відпочинку навіть орендував окремий острів за півмільйона доларів. Серед улюблених місць відпочинку Петра Олексійовича значиться також Еквадор, де він проводить час на яхті вартістю 75 мільйонів фунтів. Помічали Порошенка на елітній яхті KATINA і у Хорватії – тут його не надто тепло зустрічали українські військові ветерани. Бачили українці колишнього президента і на грецькому Пафосі і на Кіпрі де зареєстровані офшори шоколадного короля, а також Галапагоських островах”, – розповідається у відео.

Цьогоріч, на свята очікують появу Порошенка у Лондоні, де живуть його сини.

“Подейкують, що цьогоріч екслідер нації спочатку поїде до дітей у Лондон. У Британській столиці його неодноразово із родиною бачили журналісти вже під час війни. Доречі, саме в Лондоні два дорослих сина ексгаранта Конституції ховаються від мобілізації і не надто поспішають в Україну”, – зазначається у відео.

Політичний експерт Валентин Гладких наголошує, що шикарний зимовий відпочинок українських політиків, зокрема експрезидента Порошенка, контрастує із ситуацією у воюючій країні.

“Пригадався анекдот про те як Ленін пише листа своїм соратникам: «Друзі, душею я з вами у Сибіру на каторзі, а тілом, на жаль, знову у Лондоні у бібліотеці». Правда, фігуранти цього відео віддають перевагу не бібліотекам, а розкішним готелям, бутикам, яхтам, казино, хоча душею, звісно, всі вони «на фронті»”, – пише Гладких у пості до відео.

Як повідомлялось, народний депутат Петро Порошенко увійшов в трійку найзаможніших українців разом з Віктором Пінчуком та Рінатом Ахметовим. Порівняно з минулим роком статки Порошенка виросли на 224 мільйони доларів та складають майже 1 млрд доларів.

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *