Як міжнародні фонди допомагають українцям пережити зиму

Благодійні організації та міжнародні фонди продовжують допомагати українцям пережити цю зиму. Фонд Terre des hommes в Україні у партнерстві з благодійним фондом «Добробут України» надають вразливим внутрішньо переміщеним особам та потерпілим від війни українцям допомогу в утепленні їхніх будинків.

6215_n73ymf-c16x9x50px50p-c16x9x50px50p-fd877e66b881c339d7c900b34f28df92.jpg (65.84 Kb)

Щоб скористатися цією пропозицією, громадянам потрібно заповнити заявку.

В рамках проєкту видаються набори для індивідуального утеплення та матеріали для утеплення житлових приміщень мешканцям таких областей:

Чернігівська;
Сумська;
Харківська;
Дніпропетровська;
Запорізька;
Миколаївська.

Завдяки співпраці фонду Terre des hommes із Charitable Foundation «Eudemony of Ukraine» проводиться також реєстрація на видачу допомоги для утеплення житла мешканцям у Харківській та Чернігівській областях, а саме у громадах:

Чернігівська область — Огородна, Ніжинська, Прилуцька, Куликівська, Носівська, Бахмацька, Чернігівська, Сосницька;
Харківська область — Зачепилівська, Донецька громада, Харківська, Куп’янська, Вільшанська, Богодухівська, Люботинська, Золочівська, Ізюмська, Чугуївська.

Щоб отримати набори для індивідуального опалення для себе чи своєї громади, потрібно заповнити форму за посиланням.

В анкеті необхідно вказати свої контактні дані та дані про членів сім’ї, регіон проживання, статус уразливості (ВПО, місцевий житель), дані про стан житла та щодо безперебійного доступу до електромережі.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *