Фон дер Ляйєн: Україна досягла відмінного прогресу на шляху до ЄС

Фон дер Ляйєн: Україна досягла відмінного прогресу на шляху до ЄС

Фото: twitter.com/vonderleyen

Україна досягла чудового прогресу на шляху до членства в Європейському союзі. Про це заявила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн на брифінгу з президентом Володимиром Зеленським.

– Я маю сказати, що ви досягли чудового прогресу. Ми наступного тижня це підтвердимо, коли Комісія подасть свій звіт про розширення, – заявила вона. – Ми не повинні забувати, що ви ведете війну за власне існування. І водночас ви глибоко реформуєте свою країну. І ви реформуєте систему правосуддя, боретеся із впливом олігархів, боретеся із відмиванням грошей, – додала вона.

Голова Єврокомісії заявила, що Україна перебуває у процесі завершення великих реформ. І якщо це станеться, то української амбітної мети переходу на наступний етап процесу вступу буде досягнуто, заявила фон дер Ляйєн.

Минулого року Україна набула статусу кандидата на вступ до Європейського союзу. В даний час країна має виконати низку умов для того, щоб стати повноцінним членом блоку. Наприкінці вересня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна завершує виконання всіх рекомендацій Єврокомісії на урядовому рівні.

У суботу, 4 листопада, до Києва з робочим візитом прибула президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн. Зранку на столичному вокзалі його зустрів Президент Володимир Зеленський. Фон дер Ляєн повідомила, що прибула до Києва, щоб обговорити шлях України до вступу до ЄС, фінансову підтримку ЄС для відновлення України як сучасної демократії.

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *