Федоров закликав українців збирати FPV-дрони удома

Глава Мінцифри Федоров закликав українців збирати FPV-дрони удома

Фото: t.me/zedigital

Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров закликав українців збирати FPV-дрони удома.

– Створюйте FPV-дрон удома — долучайтеся до знищення ворогів власноруч. За час повномасштабної війни Уряд змінив полісі для виробників безпілотників, прибравши блокери і створивши для них умови. Це дало старт масовому виробництву. Саме тому я й казав, що мільйон FPV-дронів за рік — це реалістична ціль, – написав він у своєму телеграм-каналі.

Федоров розповів, що пройти безкоштовне навчання по збірці FPV-дронів можна на інженерному онлайн-курсі “Народний FPV” від проєкту Victory Drones та компанії Vyriy. Онлайн-курс триває два тижні у форматі семи лекцій в Zoom. Слухачу потрібно буде самостійно придбати компоненти для збірки дрона за наданим списком.

– Збираєте FPV — надсилаєте інструкторам Victory Drones. Після цього безпілотник проходить перевірку якості збірки й випробування з вагою. Якщо тест успішний — дрон передадуть військовим, – зазначив глава Мінцифри. 

Учасники курсу передали військовим понад 100 безпілотників. Більш ніж 80% з них надійшли на перевірку до інструкторів у гарному робочому стані, решту треба було допрацювати. 

  • У новому та найбільшому пакеті допомоги Україні від Великобританії 200 мільйонів фунтів призначено для виробництва розвідувальних, далекобійних та морських дронів. Це буде найбільше постачання дронів для України.
  • Слідом за “Армією дронів” в Україні з’являться “Армія роботів” й “Армія РЕБ”, заявив у листопаді Михайло Федоров.

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *