Ексвійськком Борисов втратив контроль за своїм багатством

Суд заарештував майно ексначальника Одеського обласного ТЦК та СП Євгена Борисова та членів його родини. До списку, зокрема, потрапили земельні ділянки, автівки, квартири та будинки. Одну з машин намагалися вивезти за кордон та приховати від правосуддя.

9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань (ДБР). До переліку заарештованого майна увійшли:

земельні ділянки загальною площею понад 2 га в Одеській області;
два будинки в Одесі загальною площею понад 420 кв. м;
домоволодіння в Одесі площею 78,5 га;
дві квартири та 1/3 квартири в Одесі;
автомобіль Toyota Land Cruiser, 2023 року випуску;
автомобіль Mercedes-Benz G 63 AMG, 2022 року випуску;
автомобіль Mercedes-Benz EQV, 2022 року випуску;
автомобіль Mercedes-Benz GLE 400, 2021 року;
автомобіль Porsche Macan GTS, 2016 року випуску;
автомобіль Audi A6, 1999 року випуску та ін.
Зазначається, що родичі Борисова намагалися вивезти частину майна за кордон. Зокрема, при спробі перетину кордону у пункті пропуску “Паланка – Маяки – Удобне” було зупинено автомобіль Porsche Macan GTS 2016 випуску. Така машина навіть у вживаному стані коштує 1,5-2,5 млн гривень.

“Як встановили працівники ДБР, авто зареєстровано на невістку Борисова і проходить речовим доказом по справі щодо ексвоєнкома. Наразі у слідства є підстави вважати, що автомобіль був придбаний протиправним шляхом. Автомобіль вилучений. Задум не вдався”, – зазначили в ДБР.

Нагадаємо, Борисова підозрюють у незаконному збагаченні на суму 151 млн грн, неявці на військову службу та ухиленні від несення військового боргу. Крім того, за даними слідства, Борисов їздив за кордон нібито на лікування без отримання необхідного дозволу Міністерства охорони здоров’я. Коли ж опинився за кордоном, проводив час на власний розсуд. Якщо суд визнає колишнього чиновника винним, він може провести за ґратами до десяти років.

Багатства сім’ї Борисова

За даними правоохоронців, мати військкома минулого року стала власницею житлового будинку в Іспанії вартістю понад 4 млн євро. У червні, коли стало відомо про цей розкішний маєток, Борисова і звільнили з посади.

Також з’ясувалося, що, окрім елітної закордонної нерухомості, мати Борисова у 2023 році придбала ще автомобіль Mercedes-Benz EQV майже за 3 млн грн.

Не гірше йшли справи у розпал війни та в тещі Борисова. За даними слідства, вона останніми роками стала власницею цінного автопарку, не маючи при цьому достатніх засобів законного походження. До нього входили: Toyota Land Cruiser Prado, Mercedes-Benz G63 AMG, Toyota Land Cruiser.

Дружина ексвійськкома також придбала іншу закордонну нерухомість – офісне приміщення в Іспанії вартістю 737 тисяч євро. Законних джерел подібних доходів вона не мала.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *