Експрокурора, який гучно відгуляв весілля у Львові, оголосили у розшук

Експрокурора Ільницького, який гучно відгуляв весілля у Львові, оголосили у розшук

Фото: lviv.media

Експрокурора Ростислава Ільницького, який “прославився” весіллям у Львові з двометровим тортом, оголосили у розшук. Відповідне оголошення з’явилося на порталі МВС України. За даними власних джерел lviv.media у правоохоронних органах, йдеться про підробку документів для виїзду за кордон.

Яворівський відділ поліції оголосив 31-річного Ільницького у розшук як особу, що переховується від слідства. Датою його зникнення вказане 1 грудня. Експрокурора розшукують за порушення статті 358 Кримінального кодексу України:

ч. 1 – підроблення посвідчення або іншого офіційного документа, який видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією, громадянином-підприємцем, нотаріусом, державним реєстратором;

ч. 3 – неправомірні дії з документами, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб;

ч. 4 – використання завідомо підробленого документа.

У жовтні 2023 року видання lviv.media написало, що 31-річний експрокурор Ростислав Ільницький і 27-річна колишня працівниця ДБР Роксолана Москва під час повномасштабної війни відгуляли пишне весілля у п’ятизірковому комплексі Emily Resort у Львові.

Вітали молодят 800 осіб, зокрема працівники правоохоронних органів та Львівської міської ради. Гостей розважали Олександр Пономарьов, Ольга Полякова, DZIDZIO, гурт «Дзвони сонця», а ведучим свята був шоумен Григорій Решетнік.

Ростислав Ільницький був заступником місцевого прокурора у Радехові та прокурором прокуратури Печерського району Києва. Роксолана Москва – колишня працівниця відділу кадрів територіального управління ДБР у Львові, донька адвокатки Богдани Москви та родичка колишньої дружини ексочільника ДБР України Романа Труби. Зокрема, на святі була донька Романа Труби Марта Побурко.

Фото: wanted.mvs.gov.ua

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *