Екс-директор держпідприємства крав запчастин для ППО

В Україні екс-директора держпідприємства зі Львівської області викрили у розтраті комплектуючих для комплексів ППО. Збитки, завдані державі, оцінюються у 2,4 млн грн.

Eks Direktor Derzhpidpriyemstva Krav Zapchastin Dlja Ppo F3999a6, Business News

Про це повідомила прес-служба Бюро економічної безпеки (БЕБ). Посадовій особі вже повідомили про підозру.

Зазначені запчастини були виготовлені з дорогоцінних металів та призначалися для збирання обчислювальних комплексів. Так, у сплаві містилося близько 2 кг золота, 23 кг срібла, 102 г платини, 65 г паладію, 15 г родію.

“Незаконна діяльність чиновника призвела до фактичного “роззброєння” кількох комплексів української ППО на суму майже 2,4 млн. бюджетних гривень”, – додали також у СБУ .

Там заявили, що ініційована Службою безпеки експертиза підтвердила факти злочинної схеми. “Таким чином, ця посадова особа підривала обороноздатність України напередодні повномасштабного вторгнення Росії”, – зазначили у СБУ.

Організатору розтрати загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі із конфіскацією майна. Звинувачення висунуто за ст. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна чи заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Детективи продовжують розслідування. Вони мають намір встановити повне коло осіб, які були причетні до розтрати важливих деталей.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *