Чи можемо ми розраховувати на підтримку від США та ЄС у 2024-му

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів про шанси нашої країни на продовження міжнародної підтримки у 2024 році. Йдеться про фінансову та військову допомогу.

Chi Mozhemo Mi Rozrahovuvati Na Pidtrimku Vid Ssha Ta Yes U 2024 Mu 71b6fde, Business News

Про це він повідомив в інтерв’ю Forbes.

За словами політика, допомога від закордонних дружніх країн-партнерів нікуди не дінеться. Але варто розуміти, що і в якій кількості потрібно.

«Ми можемо розраховувати на продовження підтримки. Моє завдання як міністра закордонних справ — робити так, щоб у конкретній країні були політичні умови для ухвалення рішень. Конкретні цифри рахують мої колеги по уряду», — сказав Кулеба.

Міністр каже: йому відомо про очікувані цифри іноземної допомоги на одній з нарад, але економіка має запрацювати в новій реальності.
«Нам потрібно пройти 2024 рік в умовах війни та економіки, яка перебудовується під нову реальність», — наголосив він.

Прокоментував державний діяч і ймовірність отримання Україною $42 млрд, бо саме такі цифри закладено у проєкт Держбюджету-2024. За його словами, цифри можуть змінитися.

«Партнери нас не кинуть напризволяще. Це я точно можу гарантувати. Партнери абсолютно налаштовані нас підтримувати. Про конкретні цифри з мого боку говорити буде некоректно», — сказав він.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *