Чи є гроші в держбюджеті на пів мільйона мобілізованих

Народний депутат України від партії «Голос» Ярослав Железняк заявив, що в українському бюджеті немає грошей на забезпечення пів мільйона мобілізованих. За словами нардепа, така сума повинна складати 580 мільярдів гривень.

6088_ilyustratyvne-foto_large_yuef3he_2e16d0ba_fill-1200x630.jpg (37.77 Kb)

Про це політик заявив в інтерв’ю «Українській правді».

Нардеп сказав, що у законопроєкті про мобілізацію не вказано цифру у пів мільйона осіб, та в будь-якому разі в Україні немає таких великих грошей.

«Чи є гроші на мобілізацію додатково 500 тисяч людей тут і зараз в армію? Ні», — заявив він

Як зазначив урядовець, у поточному році військовий бюджет становив 1,9 трильйона гривень, тоді як сума на наступний рік складає 1,6 трильйона.

«Мінус 300 мільярдів, які ми будемо шукати. Уже така математика підводить нас до висновку, що грошей уже не вистачає на поточну чисельність і потреби армії», — пояснив він.

Железняк додає, що на забезпечення пів мільйонного війська необхідно приблизно 580 мільярдів гривень. Ці гроші ляжуть на ту частину бюджету України, яка формується з внутрішніх доходів.

«Таких грошей ми, на жаль, знайти не зможемо. Ми забезпечуємо армію за свої гроші внутрішніх доходів — податки, митниця, трохи приватизація і кількасот мільйонів доларів від Норвегії. Усі інші міжнародні партнери не фінансують військові витрати», — каже Железняк.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *