Черкащанину виплатять 60 тисяч моральної шкоди: що сталося

Сосновський районний суд Черкас зобов’язав Черкаську міськраду виплатити місцевому жителю 60 тис. грн. у вигляді компенсації моральної шкоди. На позивача впало дерево, через що в нього почалися “душевні хвилювання та моральні переживання”.

8768_580efc2f03183fe2206a37831402.jpg (52.67 Kb)

Про це йдеться у матеріалах справи № 712/4859/23. НП сталася у день народження позивача. Він мав зателефонувати дружині. “Дружина по секрету розповіла, що діти хочуть заспівати пісеньку про день народження, тримаючи в руках власноруч зроблений тортик зі свічками. Позивач чекав вечора. Перед зв’язком позивачу слід вигуляти собаку. Потреба у вигулі собаки не залежить від бажання господаря чи примх погоди”, – йдеться у матеріалах справи.

Увечері, коли чоловік вигулював собаку, на нього впало дерево. Після цього, як йдеться у рішенні суду, “у позивача почалися душевні хвилювання та моральні переживання через, як виявиться пізніше, повну бездіяльність відповідачів”.

В результаті позивач потрапив до лікарні, пропустив свій день народження, день народження кума (про що повідомив у суді) та день народження свого батька. У лікарні він провів тиждень.

“Під час перебування у лікарні через свій фізичний стан позивач переживав за свої посадові обов’язки голови правління ОСББ “Ярославська, 30″ та обов’язки, пов’язані з адвокатською діяльністю”, – йдеться у матеріалах справи. Суд ухвалив рішення стягнути з Черкаської міської ради на користь позивача моральні збитки у розмірі 60 тис. грн.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *