Болгарія готує “передачу” Україні

Національні збори Болгарії схвалили надання Україні допомоги в розмірі 3,6 млрд євро. Депутати болгарського парламенту ратифікували відповідну угоду з Європейською комісією, що дало старт другому етапу планової допомоги.

2689_71_main-v1638810437.jpg (29.73 Kb)

За ратифікацію проголосували 116 депутатів, тоді як утрималися чи проголосували проти 54 членів Нацзборів. Подробиці повідомляє болгарське видання novinite.com.

Згідно з повідомленням, Національні збори Болгарії ратифікували угоду з Єврокомісією про надання Україні фінансової допомоги на суму 3,6 млрд євро. За ратифікацію проголосували 116 депутатів. Голоси проти ратифікації віддали 48 парламентаріїв, ще шість утрималися.

Згадана угода передбачає надання Болгарією гарантій на суму 16 млн 655 тисяч євро.

При цьому під час обговорення перед голосуванням у парламенті Болгарії звучали різні думки – як на користь схвалення допомоги, так і проти неї. Приміром, засновник і лідер болгарської партії “Възраждане” Костадін Костадінов розкритикував наміри виділити фінансову допомогу Україні, зазначаючи, що пріоритетними мають бути внутрішні проблеми Болгарії.

“Допомога спрямована на посилення підтримки України на тлі проблем, що продовжуються, які викликають суперечки в Болгарії”, – наголошує видання.

Нагадаємо, раніше парламент Болгарії подолав вето президента на надання техніки Україні. Депутати повторно ухвалили Закон про ратифікацію угоди між МВС Болгарії та Міноборони України про безоплатну передачу техніки нашій країні.

162 депутати проголосували “за”, “проти” були 55, не утримався жоден.

Процес повторного голосування не був спокійним – під час розгляду документа сталася бійка між депутатами.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *