Безугла попросила СБУ перевірити відпочинок восьми нардепів

Нардеп Безугла попросила СБУ перевірити можливий закордонний відпочинок восьми колег

Фото: facebook.com/m.bezuhla

Народний депутат Мар’яна Безугла звернулася до СБУ з проханням перевірити інформацію щодо відпусток та закордонних відряджень усіх парламентарів, але звернула окрему увагу Служби безпеки України на вісім колег.

Про своє звернення заступниця голови комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки розповіла у фейсбуці.

– Моє офіційне звернення до Служби безпеки України щодо нардепів за кордоном, — написала Безугла та опублікувала депутатське звернення на імʼя глави СБУ Василя Малюка.

У своєму зверненні представниця фракції “Слуга народу” попросила перевірити можливе порушення нардепами норм законодавства в частині перетину державного кордону України та їх перебування за кордоном.

Окрему увагу СБУ Мар’яна Безугла звернула на вісім колег з інших фракцій. Вона пояснила це наявністю інформації про можливий відпочинок парламентарів в інших країнах.

Зокрема, за даними Безуглої, Марія Іонова з “ЄС”, Іван Крулько з “Батьківщини” та Сергій Ларін з ОПЗЖ могли відпочити в Хорватії, Олександр Пузанов з ОПЗЖ та Ігор Молоток з “За майбутнє” – в Іспанії. Костянтин Бондарєв з “Батьківщини” – у Франції, Григорій Суркіс — в Італії, а Сергій Льовочкін з ОПЗЖ — у Монако. 

На запитання у коментарях, чому в переліку немає народних депутатів з фракції “Слуга народу”, Мар’яна Безугла відповіла, що попросила перевірити усіх парламентарів, а окремі прізвища написала через наявну в неї інформацію. 

– Усіх перевірити треба, це те просто, що стало відомо; сподіваюся, що неправда, — зазначила Безугла.

26 липня в заступника голови комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, нардепа від «Слуги народу» Юрія Арістова пройшли обшуки. У нього вилучили паспорт з відміткою про перетин кордону Мальдів в липні 2023 року та перевіряють на можливий внесок неправдивих відомостей до офіційних документів про виїзд. 25 липня через публікацію у ЗМІ Арістов написав заяву про складання депутатського мандату. 

Фото: facebook.com/m.bezuhla

Фото: facebook.com/m.bezuhla

Источник: kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *