Зниження частки Binance у спотовій торгівлі продовжилося сьомий місяць поспіль

Частка криптобіржі Binance у загальному обсязі спотової торгівлі у вересні впала до 34,3%. Показник знижується сьомий місяць поспіль, повідомляє Bloomberg з посиланням на звіт CCData.

У серпні обсяг спотової торгівлі на біржі становив 38,5%, у січні — 55,2%.

Частка Binance на глобальному спотовому ринку. Джерело: CCData.

На ринку деривативів домінування Binance впало з 62,6% у січні до поточних 51,5%. 

«Цьому спаду сприяло припинення акції з нульовою торговою комісією для популярних пар у поєднанні з побоюваннями з приводу контролю з боку регулювальних органів», — пояснив аналітик CCData Джейкоб Джозеф.

У 2023 році проти Binance подали позови одразу два американських агентства — SEC і CFTC — за незаконне розповсюдження цінних паперів і торгівлю деривативами без ліцензії.

За словами експерта, втрачений спотовий обсяг дістався HTX (раніше Huobi), Bybit і DigiFinex, а конкуренти в особі OKX, Bybit і Bitget збільшили частку ринку деривативів.

Раніше аналітики K33 повідомили про скорочення спотової біткоїн-торгівлі на платформі. З 1 по 23 вересня обсяг угод із першою криптовалютою на Binance впав на 57%. 

Нагадаємо, у другому кварталі 2023 року сумарний обсяг спотової торгівлі на 20 провідних біткоїн-біржах скоротився на 36% — з $2,6 трлн до $1,66 трлн, згідно з CoinMarketCap.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *