Криптокастодіан Komainu отримав ліцензію у Великій Британії

Управління фінансового нагляду Великої Британії (FCA) схвалило реєстрацію компанії зі зберігання цифрових активів Komainu. Про це повідомляє Cointelegraph.

Отримана 6 жовтня ліцензія дає змогу фірмі надавати послуги криптокастодіану в Сполученому Королівстві, включно з управлінням заставним забезпеченням через платформу Komainu Connect.

«Велика Британія залишається одним із найважливіших центрів для фінансових технологій та інновацій, які стимулюватимуть конвергенцію традиційних і децентралізованих фінансів», — заявив генеральний директор компанії Ніколя Бертран.

Орієнтований на інституційних інвесторів Komainu заснований 2018 року японським банком Nomura, розробником апаратних гаманців Ledger та інвестиційною компанією CoinShares.

2021 року правоохоронні органи Великобританії обрали Komainu як сервіс для зберігання конфіскованих криптоактивів.

У серпні 2023 року компанія отримала повну операційну ліцензію від Управління з регулювання віртуальних активів Дубая.

Нагадаємо, схвалення на діяльність у Великій Британії вже отримали біржа Kraken, інфраструктурний провайдер MoonPay, торгова платформа Gemini братів Вінклвоссов і венчурний фонд Andreessen Horowitz.

У липні 2023 року заявку в FCA на реєстрацію як криптовалютної компанії подала Ripple. Управління також включило до реєстру біткоїн-біржу Bitstamp, а місцевий підрозділ Binance відкликав свою заяву.

Раніше відомство повідомляло, що з 291 заявки від криптокомпаній схвалено тільки 38 — близько 13%.

Источник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *